Dorpsraad

Babberich

Nieuws van de werkgroep AED

Zaterdag 2 november zijn alle AED-kasten in ons dorp voorzien van nieuwe sloten.
Dit was nodig omdat bij de oude sloten geen nieuwe sleutels meer bijgemaakt konden worden.
Met advies en hulp van de firma Hubers uit Didam werd de klus vakkundig geklaard. Samen met de vrijwilligers van de werkgroep werden de oude sloten op de 10 locaties in ons dorp vervangen.

AED Custom Custom

AED2 CustomAlle leden en aangemelde bhv-ers (ruim 100)hebben een nieuwe sleutel ontvangen. Heeft u onverhoeds geen nieuwe sleutel gekregen meldt u zich dan alsnog.

Oproep

Bent u (opgeleid) BHV-er en woont of werkt u in Babberich, maar u heeft zich nog niet bij ons aangemeld, dan kunt dit doen via ons mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Wij nemen dan contact met u op en u ontvangt dan ook een sleutel.

Naast de herhalingslessen was er dit jaar ook weer een opleidingsavond in het Kulturhus. De zes cursisten hebben de les met goed gevolg afgelegd en ontvingen aan het eind van de avond hun certificaat (en sleutel). Gefeliciteerd!
Wilt u ook een Reanimatiecursus volgen bij ons dan kunt u zich aanmelden via het hierboven genoemde mailadres.

 

Agenda

Vind ons op Facebook