Dorpsraad

Babberich

Pinksteren 2020

pinksteren 2020Alles in ons leven is de afgelopen maanden totaal veranderd door het coronavirus, velen zijn hierdoor getroffen, in welke vorm dan ook, meer dan ooit hebben we elkaar nodig, we moeten ons geheel en al aanpassen aan de nieuwe situatie met al zijn beperkingen, maar het valt niet mee beste mensen, er zijn nog heel veel onzekerheden. Het lijkt dat we weer langzaam overeind krabbelen en het voor ons zo belangrijke familiebezoek én het sociaal culturele leven stapje voor stapje wordt opgestart met inachtneming van de nog altijd geldende voorschriften van de RIVM en onze regering.

Zeker is dat we in ons dorp met elkaar optrekken in goede en slechte tijden, elkaar zoveel als mogelijk is helpen zodat niemand zich hier alleen hoeft te voelen. We wonen én leven in ons doorgaans rustige dorp prachtig en veilig omdat we een hechte gemeenschap vormen en in elke situatie eenheid tonen én voor elkaar opkomen. Ik wens u allemaal, namens de Dorpsraad-Babberich, hele fijne zonnige Pinksterdagen, een goede gezondheid en dat we in ons dorp op elkaar blijven letten.

Willy van Dinther, voorzitter

 

 

Agenda

Vind ons op Facebook