Dorpsraad

Babberich

DORPSRAAD-BABBERICH zegt: dank jullie wel….

Wij, de Dorpsraad, AED, Koersbal KB17, Oranje Comité en Comité 4/5 mei, willen onze oprechte dank uitspreken aan diegenen die ons, in welke vorm dan ook, steunen in ons vrijwilligerswerk wonen én leven in ons dorp:

  • De vrijwilligers die maandelijks zorgen voor de vormgeving en distributie van onze nieuwsbrief

  • De vrijwilligers die periodiek zorgen dat het zwerfafval in ons dorp opgeruimd wordt

  • De vrijwilligers die het Internationale Klompenpad “Babborgapad” periodiek onderhouden

  • De vrijwilligers die er altijd voor ons zijn bij incidentele acties voor de leefbaarheid in ons dorp zoals bij het aanleggen van Cruijff Court afrastering, bij spontane verrassing momenten voor onze zieke, eenzame, nieuwe dorpsgenoten

  • De vele sponsoren die ons steunen om alles mogelijk te blijven maken:

  • Wezendonk Zand en Grind, Abel Huisman Schilderwerk, Bloemenhandel Wilri, Makelaar de Woonderijen, De Waarborg Meubel Stoffeerderij, Sevenaere Schoonmaak en diensten, Huis den Dijk, Restaurant de Stempel, de Lorijn Tweewielers, ’t Centrum Reijmer, Oranjefonds, Gemeente Zevenaar, Resto Aalbers, de Koning Financiële Diensten, Kuster Energy, M4flowers, Adviesbureau Facilitaire Diensten, van Schip Hoveniers, Landgoed Halsaf, COOP Babberich.

  • Alle dorpsgenoten, verenigingen en stichtingen waarmee we intens en verbindend al 25 jaar op vertrouwensvolle wijze samenwerken.

Willy van Dinther, voorzitter

  Willy van Dinther2

Agenda

Vind ons op Facebook