Dorpsraad

Babberich

INTRODUKTIE WERKGROEP BORGSAAM

BorgsaamOnder de vlag van de Dorpsraad Babberich is een nieuwe werkgroep ontstaan.

BORGSAAM is samengesteld uit borgen (vastzetten/garanderen/ geborgd voelen) en samen (met elkaar als inwoners van Babberich).

Taken van de werkgroep:

- inwoners wegwijs maken in gemeenteland/formulieren/vrijwilligersorganisaties

- vragen onder bewoners en voorzieningen samenbrengen

- informatie op verzoek verstrekken en verwijzen naar daarvoor bestemde instanties/voorzieningen,

- samen met onze inwoners signaleren waar ondersteuning nodig is.

De werkgroep is er voor iedereen, heel laagdrempelig en we staan open voor alles.

Hebt u dus een vraag, of weet u iemand in de buurt of in ons dorp die geholpen kan worden met informatie of een contact, laat het ons weten. Samen helpen we mensen graag op weg. Samen zijn we Babberich!

BORGSAAM Dienst en wederdienst.

Bent u gevallen en/of even minder mobiel? Moet de hond worden uitgelaten?

Moet u naar de dokter maar is er geen vervoer?

Moet het gras gemaaid maar is de grasmaaier stuk?

Zomaar wat voorbeelden van situaties die zich voor kunnen doen en waarin u een beetje hulp/advies of aandacht goed kunt gebruiken. Terwijl er andere mensen in ons dorp zijn die tijd en zin hebben om iets aan te pakken. Als we die nou een met elkaar in contact brengen en een dienst “betalen” met een wederdienst.......

Een wederdienst in de vorm van een cake bakken, een pan soep koken of een fietsband plakken of iemand wegwijs maken op de computer, of..............vult u maar in. Wilt u zich aanmelden voor kleine karweitjes of als oppas opa en oma? Ook dat kan.

Zo helpen we elkaar met een gesloten beurs , maar met een open hart.

En wij als werkgroep BORGSAAM brengen u graag samen.

U kunt uw vraag en/of uw aanbod aan ons mailen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of in de bus doen bij het Kulturhus De Borg, Babborgaplein 3a (rechts naast de ingang).

In de volgende nieuwsbrief berichten wij u over ons BORGSAAM project “wensboom”.

Nora Hofma

Annie Scholten

Niko Wiendels

 

Agenda

Vind ons op Facebook